x

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 
1990 yılının Eylül ayında Denizli’de kurulan DOĞAÇ KİLİT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ, daha sonra 2014 yılında bugünkü adını alarak DOĞAÇ YAPI MALZEMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş. olmuştur.

 

Sektörde 30 yılı aşkın tecrübesiyle Doğaç Yapı, 5000 m2 kapalı alan içerisinde, işinde uzman 40’tan fazla iş arkadaşımız, 200’ün üzerinde önde gelen marka ve işbirlikçilerimiz ile toplamda 30.000’in üzerinde ürün stoğuyla, inşaat-yapı malzemeleri, mutfak & banyo aksesuarları ve ev dekorasyon gibi pek çok alanda ihtiyaç duyulan ürünleri tek elden bulma kolaylığı sağlayan yapısıyla sektördeki öncü firmalardan bir tanesidir.

 

2007 Yılında SESE adı altında kendi markamızı kurarak kapı kolu-kulp, kilit sistemleri ve yapıştırıcı silikon mastik gibi kendi adına ürettirdiği çeşitli kalemlerdeki ürünleriyle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çabalamaktayız.

 

Denizli’de Sümer Mahallesinde bulunan merkez binamız, KKTC’de Blue SESE Concept, Antalya’da SESE Antalya ve meslekte temellerimizin atıldığı Denizli Bayramyeri Nostalji mağazamız ile resmi internet alışveriş sitemiz olan sese.com.tr üzerinden hem bayi müşterilerimize hem de son tüketiciye en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

 

Doğaç Yapı olarak bize duyduğunuz güvene layık olabilmek adına, sizlere en iyi hizmeti sunmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

 

Evinize açılan kapı; Doğaç Yapı!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.