Fds F-398 Sude Polimer Beyaz Kulp Siyah Ayak 96mm (F-398-96-02)
Fds
Ürün Kodu :
F-398-96-02
Stok Durumu : Son
81
Adet
%
2
İndirim
54,12
TL
53,04
TL
17.68 TL 'den başlayan taksitlerle
Sepete Ekle
Hemen Al
Stok Sorunuz
Gelince Haber Ver
Daha Fazla
Ekonomik Kulplar
Gereçleri Ürünleri
Daha Fazla
Fds
Markalı Ürün
Paylaş :
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Tavsiye Et
Fds F-398 Sude Polimer Siyah Kulp Beyaz Ayak 96mm (F-398-96-02)
Ürün Açıklaması
Renk
Siyah, Beyaz
Ölçü ( 2 Vida Arası )
96mm
%
2
İndirim
Sepete Ekle
Benzer Ürünler
Fds Mobilya Kulbu Krom Renk 96mm Kulp (880-01-96-18)
11
Özer
Özer Gölcük Modeli 96mm-128mm Ayarlanabilir Siyah Kulp (B-02-96/128-02)
Fds Yalı Mobilya Kulbu Krom Renk 160mm Kulp (880-11-160-18)
14
Bayraktar
Bayraktar Gölcük Modeli 224mm-256mm Ayarlanabilir Siyah Kulp (B-02-224/256-02)
14
Bayraktar
Bayraktar 04 Modeli Siyah Kulp 320mm (04-320-02E)
Bayraktar Ayna Model Düz Düğme Kulp Antik Sarı Renk (B-07-D-94)
Bayraktar 04 Modeli Siyah Kulp 160mm (04-160-02E)
Fds Mobilya Kulbu Siyah Renk Düğme Kulp (F-654-D-02)
11
Özer
Özer Gölcük Modeli 96mm-128mm Ayarlanabilir Inox Kulp (B-02-96/128-53)
Özer Gölcük 160-192mm Ayarlanabilir Siyah Kulp (B-02-160/192-02)
Sese
Sese 02 Modeli Çubuk Kulp Krom 416mm (02-416-18)