x

Tomurcuk Porselen Düğme Mobilya Kulbu Antik Sarı/Beyaz (198-38-D-94)

Ürün Kodu : 198-38-D-94
Stok Durumu : Son 29 Adet
34,99 TL
TL ' den başlayan tasitlerle

Tükendi

Gelince Haber Ver
simge1.png (398 b) Hızlı Kargo
simge2.svg (8 KB) 1.799 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Daha Fazla TMRCPORDUG Gereçleri Ürünleri
Daha Fazla Tomurcuk Porselen Markalı Ürün
Tomurcuk Porselen Düğme Mobilya Kulbu Antik Sarı/Beyaz (198-38-D-94)

Porselen Mobilya Kulpları, hoş ve kibar görüntüleriyle dilediğiniz her ortamda kullanıma müsait bir kulp çeşididir. Ayrıca pek çok renk çeşidi ve modelleri mevcuttur. Porselen sadece doğal kaynaklı ham maddelerden üretilebilen kendi beyazlığını kullanılan boyalardan değil içerisindeki ham maddelerden alan, yaklaşık 1500 derece sıcaklıkta pişirilerek pekişen, sağlıklı bir ürün olarak tarif edilmektedir. Kulplarımız en çok tercih edilen 1.sınıf kaliteden oluşan ürünlerimizdir.

Kulp Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kulplar arasında renk ayrımı vardır. Bu renkler; Altın Sarısı, Antik, Antik Eskitme, Antik Sarı, Antrasit, Siyah, Bakır, Beyaz, İnox, Krom, Pembe ve diğer renk seçenekleri mobilya kulpları ile buluşmaktadır. Ölçülerine göre farklılık gösterirler. Bir kulp alacaksanız eğer ilk önce bakmanız gereken yer 2 delik arası mesafe olacaktır. Kulp ölçüleri, 8 mm, 16 mm, 32 mm, 64 mm, 96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm ve bu şekilde birçok ölçü mevcuttur. Kulp üreten firmalar bu ölçüler ile fabrikada üretim yapmaktadırlar. Evinize kulp alacaksanız eğer bu ölçüleri dikkate alarak almanızı öneririz.

Kulp Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Kulp temizliğinde dikkat edilmesi gereken ilk kural kimyasal malzemeler ile silinen dolap kulpları ne kadar kaliteli olursa olsun zamanla kararma veya paslanma gibi değişik renk atması göstermektedir. Kulp temizliğinde herhangi bir kimyasal temizlik malzemesi kullanılmamasını tavsiye ederiz. Kulpları temizlerken nemli bir bez yardımı ile silmenize tavsiye ediyoruz. Bu şekilde yapılan işlemlerde uzun süreli dayanıklı kuplara sahip olursunuz.

 Tomurcuk Porselen
Tomurcuk Porselen Düğme Mobilya Kulbu Antik Sarı/Beyaz (198-38-D-94)
34,99 TL
Güvenli Ödeme
Güvenli Ödeme
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Kolay İade ve Değişim
Kolay İade ve Değişim
Orjinal Ürün
Orjinal Ürün
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.